Тренінг по веденню переговорів

З чого і як почати бесіду, має важливе значення для її успіху. Нерідко багато бесід закінчуються, так і не розпочавшись, оскільки не було забезпечено “ефект перших фраз”, не встановлено емоційного контакту із співрозмовником, не витримано термінів комунікативної адаптації до візуального іміджу учасників бесіди, манери говорити та слухати, не витримано специфічних риторичних прийомів вступної частини (візуальна презентація свого довір’я та симпатій протилежній стороні, зрозуміле і яскраве висвітлення суті проблеми, жорстке дотримання режиму обміну інформацією).

Саме про це йшлося на навчальному тренінгу для   вимушених переселенців, безробітних з метою подальшої соціалізації у суспільство через придбання навичок майбутнього підприємця. Захід проводився Регіональним фондом підтримки підприємництва, згідно проекту Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні 28.05.2015 року.

Тренінг проводив відомий аудитор Лариса Церетелі, головним питанням заходу було: «Методи ведення переговорів».

Крім актуальних питань сьогодення: вимог Законів про працю, Податкового Кодексу слухачі були ознайомлені з перевагою Асоціації України в ЄС, темою української ідеї у суспільстві, питаннями проблем української економіки та можливостями їх подолання та ролі підприємництва задля створення демократичного суспільства в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.