Визначено переможця конкурсу бізнес-планів серед інкубантів

admin   25.10.2017   Коментарі Вимкнено до Визначено переможця конкурсу бізнес-планів серед інкубантів

У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки на підтримку бізнес-планів учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів Запорізької області на безповоротній основі з обласного бюджету виділено 100 тис. грн. Конкурсною комісією проведено засідання з метою відбору поданих на розгляд бізнес-планів.
Участь у конкурсі взяли три претенденти, які надали пропозиції та представили на обговорення конкурсної комісії свої бізнес-плани, а саме: розробка і виробництво модульного верстата з числовим програмним управлінням; інтернет-майданчик соціальної спрямованості з продажу зоотоварів та надання супутніх послуг «Nemo-маркет» ; «Кав’ярня «Dream Food».

За результатами ретельного відбору найбільшу кількість балів отримав бізнес-план із розробки та виробництва модульного верстата з числовим програмним управлінням , авторами якого є Максим Попов та Павло Щіпанський. Ідея полягає в створенні доступної модульної версії верстата, в який, за необхідністю, можуть бути включені потрібні робочі вузли (модулі), індивідуально підібрані для кожного технічного процесу на підприємстві. Результатом реалізації проекту стане розробка вітчизняної технології для виготовлення універсального верстата для автоматизованої обробки матеріалів і подальшого його виробництва. Основним завданням є наповнення пустої в усьому світі ніші на ринку доступних широкопрофільних автоматизованих верстатів.